develop own website
Mobirise


Дизайн та ремонт

REMONTURA - надає комплекс послуг по ремонту та оздобленню квартир. 
Креслення та дизайн, оздоблення квартир під ключ, електромонтажні роботи, сантехніка і опалення, малярно-штукатурні роботи, обробка стель або монтаж натяжної стелі, поклейка шпалер, укладання ламінату, облицювання плиткою, стяжка підлоги, та багато іншого...

Mobirise

Побутова техніка

З моменту заснування компанії, інтернет-магазинів практично не було, і вся торгівля здійснювалася через безпосерднє спілкування покупця з продавцем на території торгового залу або офісу. На даний момент, завдяки безмежним можливостям інтернету, багато компаній викладають на сайтах якомога більше товару різних торгових марок, тим самим, намагаючись підлаштуватися під кінцевого споживача, у ціновому діапазоні від мінімуму до максимуму.

Mobirise

Меблі на замовлення

Власне виробництво меблів на замовлення зводить до мінімуму час, який витрачається на телефонний дзвінок до остаточної установки, зберігаючи при цьому високу якість виробленої продукції. Висококваліфікована якість сервісу на всіх етапах виробництва забезпечується професійною роботою наших фахівців. Корпусні меблі на замовлення - це найкраще поєднання ціни та якості, постійне вдосконалення технологій виробництва, європейська фурнітура та матеріали, відмінний сервіс (доставка та установка) і зручна система знижок для постійних клієнтів.

TOP сайтов StroimDom.com.ua